Collection: Kitchen

17 products
  • Everyday Dish Brush
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Everyday Dish Brush Refill
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Handcrafted Round Dish Brush
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vegetable Brush
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Agave Washcloth
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Sherpa Washcloths
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Zero Waste Dish Washing Block®
    Regular price
    from $14.00
    Sale price
    from $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wooden Butter Knife
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rustic Bread Bag
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beeswax Food Wraps
    Regular price
    from $25.00
    Sale price
    from $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vegan Food Wraps
    Regular price
    from $35.00
    Sale price
    from $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beeswax Food Wrap Produce Bag
    Regular price
    from $18.00
    Sale price
    from $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beeswax Re-Wax Kits
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Large Wet Bag
    Regular price
    $22.00
    Sale price
    $22.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Double Duty Wet Bag
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reusable Large Snack Bag
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reusable Small Snack Bag
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out